Çette Ana Bacı (2 Viewers)

Status
Not open for further replies.

DeJaVu

Valar Dohaeris
Credits
1,276
Rating - 0%
Merhaba sevgili amdinlersss ıvjjj, bu son 1 aydır (benim gözlemlediğim) forumda çok ana bacı yapıyolar, mesala 30dk önce Mordekay denilen paçavra bana durup dururken ana bacı sövdü, ve 1 saatcik ban yedi :) ama önerinin bununla alakası yok, velettir, bişey demiyeceğim arkadaşa. Bu öneriyi bana küfür etti diye algılamayın. Bence ana bacı küfür edenlere güzel bir ceza getirilmeli. Getirilmeliki bidaha edemesinler. Bu arkadaşlar benim gözümde forumda bir kirlilik. Emin olun benimle aynı düşünceye sahip birçok kişi var. Saygılarsss

Last edited:
Credits
100
Rating - 0%
Merhaba sevgili amdinlersss ıvjjj, bu son 1 aydır (benim gözlemlediğim) forumda çok ana bacı yapıyolar, mesala 30dk önce Mordekay denilen paçavra bana durup dururken ana bacı sövdü, ve 1 saatcik ban yedi :) ama önerinin bununla alakası yok, velettir, bişey demiyeceğim arkadaşa. Bu öneriyi bana küfür etti diye algılamayın. Bence ana bacı küfür edenlere güzel bir ceza getirilmeli. Getirilmeliki bidaha edemesinler. Bu arkadaşlar benim gözümde forumda bir kirlilik. Emin olun benimle aynı düşünceye sahip birçok kişi var. Saygılarsss
Ailevi küfürler 1 hafta ban olsun direk

Mordekay

Rigbi değil Morde
Credits
313
Rating - 0%
dinimizle dalga geçen birini savunan kişiye küfür ederim ağlayıp burda konu açma

DeJaVu

Valar Dohaeris
Credits
1,276
Rating - 0%
Boş yapma kardeşim sen dininle ilgili birşey dememişler ki deselerde sen onların dediklerine bakma kendine bak dostum
olm ben çette sordum niye kavga ediyonuz, kavga etmeyin aq dedim, bu mal değneği ana bacı kaydı

Lamb 

GOD
Credits
20
Rating - 0%
Sebebsiz yere sövmüş olsa bile sende bi okadar sövdüğün için sadece 1 saat ban attım. Normalde haksız yere edilen küfürlere hele ki ailevi değerlere hakaret edenlere direk 1 2 hafta ban atıyoruz. Şu yorumlara baktımda malmısınız beyler :D anlaşılması gereken anlaşılmıştır umarım.

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread