Rütbe Yükseltmeleri ve Düşüşleri Hakkında - Mod Alımı (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.
A

Anarchosa

Evet sisteme yeni rütbe eklenmiştir "senatör" rütbesi bu rütbeye genellikle eski adminler vs.. getirilecektir major rütbesinin bir üstü :)
Ben adminliği bırakıyorum abi çee ismi çok hoş değil mi ya
Arınma gecesi adında bi film vardı o geliyor aklıma sndjemdm

B

BlackDewil

Oyum isotcudan yana
Buranin isot raconunu biz koyduk @TolanK1

Bize bişey yokmu 2005 ten beri imhadayız ayıp valla
Deger bilmiyorlar bunlar hacim bosver

Yerinde verilen kararlar. Ben moderatörlük için @Isko~ , @Lamb veya @Code Red 'i önermekteyim veyahut @NinjaCR3 de iyi bir seçim olacaktır spy için.

bende isko'yu oneriyorum ekurumun kirmizi fantezisi var. yilbasinda kirmizi don alacam ben ona @Isko~

Unlovable

Forumda KRAL
Credits
0
Rating - 0%
ek olarak
Unlovable adlı dostumuz Mectruy'u 'yeni tasarımı yaparken rütbemi düşürmüşsünüz' diye kandırarak major rütbesine yükselmiştir :D

F

fl0ry

Eskisinden iyi olur inşallah ve hayırlı olsun.
ek olarak
Unlovable adlı dostumuz Mectruy'u 'yeni tasarımı yaparken rütbemi düşürmüşsünüz' diye kandırarak major rütbesine yükselmiştir :D
ayhan is back diyosun yani .s

Edit:
Herhalde forumda tek major olmayan benim
Eskiden bu kadar majormu vardı ben ve lorxhell dısında bitmiş forum :D

Credits
0
Rating - 0%
Buranin isot raconunu biz koyduk @TolanK1

Deger bilmiyorlar bunlar hacim bosver

bende isko'yu oneriyorum ekurumun kirmizi fantezisi var. yilbasinda kirmizi don alacam ben ona @Isko~

ekrün isko ile beraber kürtçe ahmet kaya sözleri paylaşıp Türk düşmanlığı yapma sakın ha ekürünün öyle huyları vardır. aklını falan çelmesin

B

BlackDewil

ekrün isko ile beraber kürtçe ahmet kaya sözleri paylaşıp Türk düşmanlığı yapma sakın ha ekürünün öyle huyları vardır. aklını falan çelmesin
şimdi de vatansever mi kesildin başımıza? Türk düşmanlığı yapan tek bi kişi yok çevremde sen sıkma canını ;) benim çevremdekilere laf edeceğine kendi çevrene bi göz at atacığım

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread