Taklit/2020 (Fixsiz) ve Taklit yememe yolları (2 Viewers)

Credits
0
Rating - 0%
View hidden content is available for registered users!

hepinize selam arkadaşlar bu gün Fixsiz taklit methodu ve taklit yememe yollarını söyliyeceğim

İnstagram taklit atma (fixsiz)

Google Chromeden Apk Sürümü Olarak OGinsta+ indirin sabah saatlerinde taklit atın attıktan hemen sonra spamlamaya başlayın
ve bir başka hesaptan taciz veya ihlal basın bu yöntem daha erken bir şekilde hesabın kapanmasını sağlayacaktır.

Taklit yememeye gelecek olursak oda şöyledir

Taklit yememe:

Sorun bildir yerine girip bu aciklamayi atman yeterli moruq

İnstagram ekibi hesabım kimseyi taklit etmeyip hiçbir illegal iş ve topluluk ihlali yapmadığım halde kötü niyetli kişiler tarafından sizin verdiğiniz taklit hakkını kötüye kullanarak beni şikayet ettiler hesabımın kapanmamasını istiyorum.

diğer bir yolda şöyle ki

Taklit yememeniz için profil fotoğrafınızı kaldırın 1 tane rastgele fotoğraf ekleyin ve tekrardan kaldırmanız gereklidir ve bu şekilde
Taklit yemeyecek ve sekecektir. Biografi'de kaldırırsanız yararınıza olucaktır.

MUTLU SON

Last edited:
Credits
5,101
Rating - 100%
hepinize selam arkadaşlar bu gün Fixsiz taklit methodu ve taklit yememe yollarını söyliyeceğim

İnstagram taklit atma (fixsiz)

Google Chromeden Apk Sürümü Olarak OGinsta+ indirin sabah saatlerinde taklit atın attıktan hemen sonra spamlamaya başlayın
ve bir başka hesaptan taciz veya ihlal basın bu yöntem daha erken bir şekilde hesabın kapanmasını sağlayacaktır.

Taklit yememeye gelecek olursak oda şöyledir

Taklit yememe:

Sorun bildir yerine girip bu aciklamayi atman yeterli moruq

İnstagram ekibi hesabım kimseyi taklit etmeyip hiçbir illegal iş ve topluluk ihlali yapmadığım halde kötü niyetli kişiler tarafından sizin verdiğiniz taklit hakkını kötüye kullanarak beni şikayet ettiler hesabımın kapanmamasını istiyorum.

diğer bir yolda şöyle ki

Taklit yememeniz için profil fotoğrafınızı kaldırın 1 tane rastgele fotoğraf ekleyin ve tekrardan kaldırmanız gereklidir ve bu şekilde
Taklit yemeyecek ve sekecektir. Biografi'de kaldırırsanız yararınıza olucaktır.

MUTLU SON
Bakalım

Users who are viewing this thread