Banlanan Üyeler Hakkında (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.
A

Anarchosa

Merhaba değerli spyhackerz forumu..
Geçtiğimiz günlerde birkaç üyenin davranışları üzerine bu tür bir açıklama yapmak istedik..
Sanal alemdeki belki en rahat en free(serbest) kuralları olan hack platformuyuz.
Biz bunu daha öncede söylüyorduk şimdide söylüyoruz.
Fakat maalesef ki bazı üyeler bu açıklamamızı yanlış anlamış.

Forum içerisindeki üyeler banlandığı takdirde hiçbir şekilde gelip buraya "neden banlandım.. neden böyle yapmadınız... neden şöyle yapmadınız.." gibi akıllar veremez ve yönetim ekibini sorgulayamaz..

Özellikle ve özellikle şunun altını çiziyorum; Forumun refahını sağlamak için sadece görevini yapan yetkililere küfür edemez.. Şöyle de bir açıklama yapayım, yönetim ekibinin size garezi olduğundan dolayı uzaklaştırdığını düşünüyorsanız, düşünmeyin ! Bir karar verilirken adminler arasında herşey tartışılıyor ve oylama yapılıyor.. Daha sonrasında ise uygulanıyor... Gittikçe büyüyen hack platformu olarak artık kurallarımıza daha sadık kalmamız gerektiğini herkes aklında bulundurmalı... Ceza alan üyeler neden ceza aldığı ve ne zamana kadar ceza aldığı kendisine bilidiriliyor. Bundan şüpheniz olmasın.. Forumdan uzaklaştırılan üyelerin arkadaşları tarafından korunulması halinde arkadaşı içinde gerekli olan yapılacaktır. Forumun huzurunu babam bozsa uzaklaştırırım, uzaklaştırırız...

"Çoluğa çocuğa adminlik vermişsin amk platformun ağzına sıçıyorlar " vs vs diyenler içinde şunu söyleyeyim;

@SkullZ
@TolanK1
@FataLworm
@l0rxhell

Üstte adı geçen yetkililer bu forumda yıllar öncesinde de adminlerdi ve yaşları kaç olursa olsun forum hakkında bilgili ve uzman kişilerdir. Alınan her karar @Mectruy haricinde sadece adminler tarafından tartışılır ve gerekilen yapılır. "Ne de olsa eski üyeyim ne de olsa majorum ne de olsa adminin kurucunun yakın arkadaşıyım ben ceza almam" vs diyecek olan insanlar hiç boşuna heveslenmesin. Beğenmeyen de çıkıp gidebilir. Kimsenin kafasına silah doğrultmuyoruz.

Bundan sonra uzaklaştırılmış olan üyeler hiçbir şekilde hak talep edemez.
Forumun ciddiyetini bozan, Polemiğe zemin hazırlayan, Anneye ve kutsal değerlere söven, Milliyetçiliğe söven her insan ilkinde uyarılır devamında 1 ay uzaklaştırılır cezası bitip halen ihlallere devam eden üyeler sınırsız uzaklaştırılacaktır.

Forumdan atılan üyeleri savunanlar sınırsız uzaklaştırılacaktır...
Forumda insanların ticaretini baltalayanlar sınırsız uzaklaştırılacaktır.
CC paylaşanlar uyarıldıktan sonra ihlallere devamı halinde sınırsız uzaklaştırılacaktır.
TR sitelere saldıranlar uyarı dahilinde sınırsız uzaklaştırılacaktır.
Adminlere söven kurucuya akıl veren (forum önerileri hariç) sınırsız uyarısız uzaklaştırılacaktır.

Umarım birşeyleri anlatabilmişizdir.
Kas kafalı insanlar yine tekrar dönüp tek başına kural uydurmuş diyecekler.
Beyinlerini yormasınlar.
Bu konu diğer adminlerin onayı ile yayınlanmıştır..

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread