"Çaylak Seviye" Mesaj Gizliliği (1 Viewer)

Credits
150
Rating - 100%
Baymamak adına konuyu fazla detaylı anlatmıyorum, benioku.txt adında bir dosya ekledim kullanım hakkında detay almak isterseniz okuyun. Yine de takıldığınız veya sorun yaşadığınız bir yer olursa, bana yorumlardan veya PM üzerinden ulaşın.

Aşağıda linkini verdiğim tool'u indirip çalıştırarak işleme başlayabilirsiniz, basit bir arayüzü var.
Şuranın altını çizmek isterim ki bu kesinlikle güvenli değildir, gizli mesajlaşmayı sağlar ama güvenli+gizli mesajlaşmayı sağlamaz.
Orjinal mesajı maskelemeye yarar, toolu kullanırsanız ne demek istediğimi anlarsınız.
İşini iyi bilen birisi bu tool ile oluşturduğunuz mesajları kolaylıkla kırabilir.
Yani olayın esprisi normal insanlardan mesajınızı gizleyeceksiniz.

tool linki:

Önemli not: Program tamamen bana ait değildir,
kriptolama algoritmasında farklı bir kaynaktan alıntı
yapılmıştır.

Konuyu da hide almıyorum hayrını görün :)
İyi forumlar dilerim..

baznx 

https://www.teknolojikalbi.com/
Credits
7,762
Rating - 0%
Baymamak adına konuyu fazla detaylı anlatmıyorum, benioku.txt adında bir dosya ekledim kullanım hakkında detay almak isterseniz okuyun. Yine de takıldığınız veya sorun yaşadığınız bir yer olursa, bana yorumlardan veya PM üzerinden ulaşın.

Aşağıda linkini verdiğim tool'u indirip çalıştırarak işleme başlayabilirsiniz, basit bir arayüzü var.
Şuranın altını çizmek isterim ki bu kesinlikle güvenli değildir, gizli mesajlaşmayı sağlar ama güvenli+gizli mesajlaşmayı sağlamaz.
Orjinal mesajı maskelemeye yarar, toolu kullanırsanız ne demek istediğimi anlarsınız.
İşini iyi bilen birisi bu tool ile oluşturduğunuz mesajları kolaylıkla kırabilir.
Yani olayın esprisi normal insanlardan mesajınızı gizleyeceksiniz.

tool linki:

Önemli not: Program tamamen bana ait değildir,
kriptolama algoritmasında farklı bir kaynaktan alıntı
yapılmıştır.

Konuyu da hide almıyorum hayrını görün :)
İyi forumlar dilerim..
Teşekkürler

Users who are viewing this thread