@ETHEREUM sahte telegram hesabı HK. (1 Viewer)

Lastromance 

İyi bir oyunun, son söze ihtiyacı yoktur.
Credits
50,031
Rating - 100%
Merhaba spyhackerz üyeleri,

Yeniden sahte bir telegram hesabı vakası ile karşınızdayım.

@Ethereum adlı arkadaşımız (Gidişi bizi üzmüş olsa da ) SpyHackerz.org ‘u bazı nedenler dolayısı ile (kendi verdiği süre) 1.5 sene bırakmış bulunmakta fakat fırsatcı dolandırıcılar yine boş durmadı ve https://t.me/ethereumspy adında fake bir telegram hesabı açtılar.

Bu telegram hesabı @Derce ile bugün ticaret yapmaya çalıştı ve @Derce adlı üyemiz bana danıştı. (-Bu ethereum mu?) ben ise emin olamayacağımı söyledim ve doğrulamak amacı ile telegramdan şahsa ulaştım. Küçük konuşmamızın kaydı aşşağıdadır.
29FD5970-FA71-4A8B-BBE5-211A461D605F.png

Daha sonra ethereum adlı üyemiz telegramı kullanmadığını öğrenmiş oldum ve dolandırocı arkadaşa sordum fakat arkadaş mesajları sildi, bu da şüphelerimi daha çok aydınlattı. Ben ise @Derce adlı üyeye -Ethereum tg kullanmıyormuş, adam dolandırıcıdır tarzında bir cümle kurdum. Lütfen çok dikkatli olalım, şu zamanlarda spyhackerz üyeleri ve yöneticileri adına çok sayıda sahte sosyal medya hesapları açılıyor. Önce kişiyi forumda doğrulayın ve daha sonra görüşmenize devam edin. Escrow hizmetimizi kullanmayı da unutmayınız.

Belki sanane ethereumdan diyeceksiniz fakat üyemiz aramızdan uzun bir süre ayrıldı ve gidişinin arkasından böyle sorunlar oluştuğunu görüp, kayıtsız kalmak beni üzer, sizleri de üzmeli.

iyi forumlar dilerim.

HİÇBİR YÖNETİCİ SİZİN İLE DOĞRUDAN BİR SOSYAL MEDYA PLATFORMU ÜZERİNDEN İLETİŞİME GEÇMEZ.

Veznan 

Anyway, keep going!
Credits
8,180
Rating - 100%
Geçen yıl tüm intacılara istek atan @mectruyspy diye bir instagram hesabı vardı . Aralıkta da spyveznan diye tg hesabı açıp spy grubunu tokatlamaya çalışan biri varmış . Amk malı bir işe yaramıyor gece gündüz hesap açıyor beceriksiz ipne

Lastromance 

Credits
50,031
Rating - 100%
Geçen yıl tüm intacılara istek atan @mectruyspy diye bir instagram hesabı vardı . Aralıkta da spyveznan diye tg hesabı açıp spy grubunu tokatlamaya çalışan biri varmış . Amk malı bir işe yaramıyor gece gündüz hesap açıyor beceriksiz ipne
Benim adıma bile açılmış :D

Credits
5,424
Rating - 0%
Bunlar yine iyi
biri ICQ dan açıp vurgun yapmıştı amk yaşıyo mu o hala :d

Lastromance 

Credits
50,031
Rating - 100%
Bu telegramdakı kişi forumda üst rütbeli bir kişi iyi forumlar
Katılıyorum, telegram kullanıcı adıl olmadığı halde tanıdı beni, eth ile çok sohbetimiz olmadığını da biliyor telegramda. + olarak blindin eth ile coin dönüşümü ticaretini de biliyor.

Users who are viewing this thread