Faruk Dursun dolandırıcı? (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.

Büyük İskender

Müsteşar
Credits
1,030
Rating - 100%
Sa arkadaşlar adminlerden biri bana yazsın Faruk Dursunun dolandırıcı olduğuna dair kesin kanıtlar var elimde atayım adminlere ban edin; telegram @khalidabaszade

Credits
2,227
Rating - 0%
Kanka iyi ki de eval kodu ile ile telegram logunu orda unuttuk diye dolandırıcı mı diyosun ne alakası var şimdi :D

Büyük İskender

Müsteşar
Credits
1,030
Rating - 100%
Kanıtlarını Burda Paylaş Herkes Görsün
Forumda bu gün Fayujx adlı üye Script paylaşdı, scripte girdiğimde base64le js dosyasında saklanmış şifreli log buldum, şifreyi çözdüm şahsi methodumla koyduğu TG botuna giriş ettim,yani koyduğu logdaki tg qrupunda,sahip Faruk Dursun, geçen de forumda bir üye Fayujxa sen sen Faruk Dursunmusun dediğimde evet dedi @İbrahim

Attachments

• Screenshot_2022-02-18-23-59-38-956_com.miui.home.jpg
    Screenshot_2022-02-18-23-59-38-956_com.miui.home.jpg
    265.6 KB · Views: 67
  • Screenshot_2022-02-18-23-47-29-402_com.rhmsoft.code.jpg
    Screenshot_2022-02-18-23-47-29-402_com.rhmsoft.code.jpg
    899.6 KB · Views: 65

Lastromance 

İyi bir oyunun, son söze ihtiyacı yoktur.
Credits
50,031
Rating - 100%
Forumda bu gün Fayujx adlı üye Script paylaşdı, scripte girdiğimde base64le js dosyasında saklanmış şifreli log buldum, şifreyi çözdüm şahsi methodumla koyduğu TG botuna giriş ettim,yani koyduğu logdaki tg qrupunda,sahip Faruk Dursun, geçen de forumda bir üye Fayujxa sen sen Faruk Dursunmusun dediğimde evet dedi @İbrahim
Forum içi bir hatası yoksa yaptırım uygulanacağını düşünmüyorum, iyi forumlar. Başka birşey demeyecekseniz konuyu kilitleyeceğim.

Credits
2,227
Rating - 0%
Logu orda unutumam beni dolandırıcı yapmaz kanka, ban yiyeceksem de yiyim sorun yok ama insan gibi söylerdin yandex disk arşive koydum zaten 2 dakikada düzenleyip logu silip eklerdik. Dolandırıcı mı oluyorum şimdi lol seni .d

Credits
1,061
Rating - 0%
girdiğimde base64le js dosyasında saklanmış şifreli log buldum, şifreyi çözdüm şahsi methodumla koyduğu TG botuna giriş ettim,yani koyduğu logdaki tg qrupunda,sahip Faruk Dursun, geçen de forumda bir üye Fayujxa sen sen Faruk Durs
Çok titiz araştırma ellerinize sağlık

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread