Kali Linux Zphisher Dev Hack Tools 2023 (1 Viewer)

Credits
2,973
Rating - 100%
Merhaba arkadaslar bugun sizlere zphisher nasil kurulur onu gostercem zphisher ne işe yariyor diyorsaniz bu tool sosyal mühendislikte phishing için olarak kullanılmaktadır. Tabiki birden fazla sosyal mühendislik tooları mevcut lakin bazıları sorunlu çalışıyor veya hiç çalışmıyor kullanılmakta olacağımız tool benim açımdan başarılı bir şekilde çalışmıştır bu yüzden sizlere bu tool'u tanıtmak istedim.

Bu kurulum Kali Linux üzerinde gerçekleşmiştir, sizde Kali Linux üzerinde bunu deneyebilirsiniz.

cd desktop

dMZIBGxe1H7.png

git clone GitHub - htr-tech/zphisher: An automated phishing tool with 30+ templates. This Tool is made for educational purpose only ! Author will not be responsible for any misuse of this toolkit !

eaLxJTvgw5Mu.png

Evet gerekli olan tool'u yükledik sıradaki işlem
ls komutu ile indirdiğimiz tool'u görebiliriz ardından
cd zphisher yazarak aracımızın içerisine giriyoruz
ls tekrardan ls yazıyoruz ve içerisin de zphisher.sh tool'umuzu görüyoruz

Oo_Sim.png

Bash zphisher.sh
komutumuzu yazdıktan sonra zphisher çalışmaya başlayacaktır.

1eEFILdw.png

Burada istediğiniz bir platformu seçebilirsiniz, sayısını yazarak enter tuşuna basıyoruz

ABvG6aOTz.png

siz istediğinizi seçebilirsiniz ben burada normal bir login sayfasını seçiyorum ve numarasını girip enter tuşuna basıyorum

DZb6pnt9vTmK.png

Burada önemli olan bir kısımdan bahsetmek istiyorum ngrok servisimiz bazen çalışmaya bilir bu yüzden 03 yada 04 seçeneklerinden bir tanesini tercih edebilirsiniz, ben 03 numarasını tercih ediyorum
qzZBwJ3bdl7a.png

Burada karşımıza bir soru ve cevap gelecektir custom port ayarlayayım mı mask url değiştireyim mi gibi bunlara evet

y
diyebilirsiniz yada
enter tuşuna basıp geçebilirsiniz.

7fbZMT.png

karşımıza bu ekran gelecektir bu ekran geldiyse karşımıza birden fazla link veriyor bu linklerden bir tanesini kontrol edebiliriz.
1pPc4idHs.png

Karşımıza çıkan instagram giriş sayfasına giriş yapıldığında görüldüğü üzere kullanıcı adını ve şifresini ele geçiriyoruz karşı tarafı inandırma gücü tamamen sizlere kalmıştır tek isteğim yanlış yerlerde kullanmamanız

Users who are viewing this thread