Mobile Legends Sınırsız Savaş Puanı ve Elmas APK ' sı 2021 v1.0 ( Uygulama 1 Hafta Aktif Kalıyor Yetişen Kazanır!!) (1 Viewer)

Credits
14
Rating - 0%
Selam arkadaşlar , uzun uğraşlar sonucu Polonya forum sitesinde bulduğum MLBB İçerik yazılım apk sını deneyip test edip onayladım. İlk yüklemede savaş puanı meraklanmayın. Oyunu kapatıp , wifi veya mobil verinizi kapatıp açın tekrar oyuna giriş yapın savaş puanının ' da hesabınıza gelmiş olduğunu görüceksiniz.

He birde unutmadan yazılanlardan anladığım kadarıyla 1 hafta içinde uygulama serveri kendini imha ediyomuş bi problem olmaması adına , bilginiz olsun.

LİNK : https://yindex.co/U5ZfE

Credits
14
Rating - 0%
Hallettinizmi la sesiniz çıkmıyo harca harca bitmiyo :D tek sefer yükleyebiliyosunuz yalnız başka hesaplara denedim ip block yemişim modem reslesemde farklı ip girsemde olmuyo. sağlam yazılım atmışlar

Credits
30
Rating - 0%
gg kardeşim scam olacağı zaten belliydi bayadır bıraktım nerde bizde o şans amk garibanın yüzü mü güler
Hallettinizmi la sesiniz çıkmıyo harca harca bitmiyo :D tek sefer yükleyebiliyosunuz yalnız başka hesaplara denedim ip block yemişim modem reslesemde farklı ip girsemde olmuyo. sağlam yazılım atmışlar

Users who are viewing this thread