Önemli SPY Rütbe Yükseltmeleri (2 Viewers)

Credits
0
Rating - 0%
burası yerimi bilmiyorum ama okulumdan dolayı bilgi güvrnliği üzerine çalışma hazırlamam gerek, nereden başlamam gerekiyor. web siteler ve sunucular için nasıl önlem alınır, açıklar nasıl bulunur. bulut sunucular daha mı güvenli?

R

RicoDiaZ

burası yerimi bilmiyorum ama okulumdan dolayı bilgi güvrnliği üzerine çalışma hazırlamam gerek, nereden başlamam gerekiyor. web siteler ve sunucular için nasıl önlem alınır, açıklar nasıl bulunur. bulut sunucular daha mı güvenli?
kardeşim madem en ufak bile bilgin yok niye bilgi güvenliği üzerine okul seçtin?

CeKu

︶⋛⋋⊱⋋ ☾★ ⋌⊰⋌⋚︶
Credits
0
Rating - 0%
hacked by ricodiaz
la la la laa you know I'm mobbin' with the D R E yeah yeah yeah
53481927b35cf.png

Credits
0
Rating - 0%
rütbe alanlar hayrınızı görün yalnız şurdaki mesajlar da dikkatimi çeken 2 şey oldu
1.gökbörü nün dediği admin olunca mectruy un makinaları görüyorsun(bize de göster reis meraklandık)
2.göktürk-x in rütbe atlaması (büyük doğa olayı gibi hatta doğal afet)

serkan dahlan

Entrepreneur,Ceo,
Credits
6,733
Rating - 0%
rütbe alanlar hayrınızı görün yalnız şurdaki mesajlar da dikkatimi çeken 2 şey oldu
1.gökbörü nün dediği admin olunca mectruy un makinaları görüyorsun(bize de göster reis meraklandık)
2.göktürk-x in rütbe atlaması (büyük doğa olayı gibi hatta doğal afet)
nasıl oldu bilmiyorum ama :d elit olmuşum ct yani :d

B

BlackDewil

Gokturk-x denilen arkadaşın bomboş muhabbetleri ve salak salak yorumlarından başka hiçbirşeyi olmamasına rağmen rütbesi yükseltilip foruma o kadar emek veren @WorthLess ' in rütbesinin düşürülmesi çok ironik gerçekten.

serkan dahlan

Entrepreneur,Ceo,
Credits
6,733
Rating - 0%
Çocuğun tekisin seninle muhattap bile olmayacağım. Ama umarım bir gün bir hata yapıp site açarsın o zaman görüşürüz :)
lan olum sanki site açsam ne b0k yapacan aq sen ne anlarsan rütbelerden kofik mectruty verdi rütbeyi adam hackerlerin reisi

B

BlackDewil

lan olum sanki site açsam ne b0k yapacan aq sen ne anlarsan rütbelerden kofik mectruty verdi rütbeyi adam hackerlerin reisi
Boş yapıp beni küfüre teşvik etme , açtığında PM ' den at ne yapabileceğimi gösteririm :D

B

BlackDewil

ölemi börü senden beklemezdim ayrıca beni ifşalicakti sözde yıllar oldu da yapamadı
Ahahaha o zaman buyur :D

Kullandığın e posta adresin : [email protected]

diğer forumlara kaydolduğun şifre (md5 hali ) : 28b8dfa6b050ac43efe478992935b001

bana yazdığın "forumuma gel sana yöneticilik vereyim " dediğin mesajlarıda atardımda şuan o sohbeti atamıyorum konuştuğumuz site bakımda :D Site açıldığında o ssleri de dökücem buraya , şimdilik bu kadarı yeter görüşmek üzere ezik :D

serkan dahlan

Entrepreneur,Ceo,
Credits
6,733
Rating - 0%
Ahahaha o zaman buyur :D

Kullandığın e posta adresin : [email protected]

diğer forumlara kaydolduğun şifre (md5 hali ) : 28b8dfa6b050ac43efe478992935b001

bana yazdığın "forumuma gel sana yöneticilik vereyim " dediğin mesajlarıda atardımda şuan o sohbeti atamıyorum konuştuğumuz site bakımda :D Site açıldığında o ssleri de dökücem buraya , şimdilik bu kadarı yeter görüşmek üzere ezik :D
olum sanki ne konuştuk aq bi forum olayı bumu senin ifşa dediğin

serkan dahlan

Entrepreneur,Ceo,
Credits
6,733
Rating - 0%
Lan olum sen ne tür bir veletsin bu Blackdewilin kıçının kenarı olamazsın gelip burda salak salak konuşuyorsun bu adam sana bir kaysa bir daha ayakta duramazsın.
olum elit üyelerle düzgün konuş öle havalara giriyorsunuz adres versem gelecemisiniz

Users who are viewing this thread